OBECNE MIOTY

GIC Frederick Forsey Mary Kay CZ JW
(BSH a)
serce

MIOT "W"

Miot urodzony dnia: 25.12.2023
Do odbioru po: 15.04.2024

Olena of Czankra*PL (BSH a)
Woopie
Imię: Woopie
płeć: kotka
Kolor: BSH a niebieska
Status: Zarezerwowana
Whitaker
Imię: Whitaker
Płeć: kocurek
Kolor: BSH a niebieski
Status: Wstępnie zarezerowany

Jeśli już podjęło się decyzje o przyjęciu kota pod swój dach, warto jest zadbać o to, by pochodził on z pewnego i zaufanego źródła. Jest to równoznaczne z poczuciem pewności, że zwierzęciem już od samego początku zajmowano się w odpowiedni sposób i miło ono zapewnione wszelką konieczną opiekę, między innymi w zakresie medycznym. Odbierając kota brytyjskiego ze sprawdzonej hodowli, można również z łatwością zapoznać się z jego rodowodem oraz poznać wszelkie niezbędne informacje związane z zajmowaniem się nim, a nawet jego cechy charakterystyczne czy ulubiony smak karmy. Te informacje sprawiają, że proces sprzedaży kota brytyjskiego z naszej warszawskiej hodowli konkretnej rodzinie przebiega zazwyczaj dużo sprawniej i bez większych problemów.

                                                               Cechy indywidualne

Choć koty brtyjskie mają wiele cech charakterystycznych dla tej konkretnej rasy, każdy miot, a nawet każdy kot jest inny, dlatego też dobrze jest mieć możliwość wcześniejszego zapoznania się z możliwymi opcjami wyboru i przeanalizować, która z nich interesowałaby nas najbardziej. Jest to dodatkowy atut przyjmowania kotów brytyjskich na sprzedaż z naszej hodowli, gdyż na naszej stronie można znaleźć najważniejsze informacje na temat poszczególnych kociąt. Możemy również przekazać dane dotyczące stanu zdrowia danego kociaka czy przedstawić jego rodowód. Ten ostatni aspekt staje się szczególnie istotny w przypadku sprzedaży kotów brytyjskich z naszej warszawskiej hodowli w celu pokazywania ich później na wystawach i walce o najwyższe tytuły.

                                                          Zdrowie i bezpieczeństwo

Oddając nasze kociaki w ręce zainteresowanych rodzin, zawsze dokładamy wszelkich starań, by pomóc stworzyć dla nich prawdziwy dom i służymy radą i pomocą, na tyle, na ile jesteśmy w stanie. Dobry los naszych podopiecznych stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego też już od pierwszych dni dbamy o to, by kociaki przechodziły wszelkie niezbędne szczepienia. Znacząco ułatwia to w późniejszym czasie także i proces sprzedaży oraz przekazywania kotów brytyjskich z naszej mieszczącej się w województwie mazowieckim hodowli do nowych rodzin. Dzięki temu bowiem właściciele nie muszą martwić się o dodatkowe aspekty ochrony swoich nowych członków rodziny i tracić swojego czasu na zbędne wizyty u weterynarzy.

                                                            Witamy w nowym domu

Kocięta brytyjskie, które wystawiamy na sprzedaż, są więc gotowe do poznania swojej nowej rodziny i przygotowane na proces zapoznawania się z nowymi ludźmi i otoczeniem. Od narodzin bowiem przebywają w towarzystwie ludzi, dlatego też zazwyczaj nie mają kłopotów z szybkim przyzwyczajeniem się do nowych właścicieli. Gdyby jednak pojawiły się jakiekolwiek problemy bądź zapytania, zawsze służymy im pomocą i jesteśmy gotowi udzielić rad czy to w kwestii najlepszej dla danego zwierzaka karmy, czy też innych indywidualnych sytuacjach. Jest to z pewnością jedna z największych zalet prowadzenia przez naszą hodowlę sprzedaży kociąt brytyjskich, gdyż indywidualnie podchodzimy do każdej z zainteresowanych osób i staramy się pomóc im w procesie adaptacji zwierzęcia do nowego środowiska.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi podopiecznymi!